Scenariusze zajęć, ćwiczenia, materiały

BRAK MIEJSC! Osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej, prosimy o przesyłanie podpisanych dokumentów.

Witaj!

Cieszymy się, że zainteresowałeś/-aś się warsztatami z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej. Dzięki nim poszerzysz i uzupełnisz swoją wiedzę dotyczącą nowych mediów i technologii.

Warsztaty będą odbywały się we wrześniu i/lub październiku i potrwają dwa dni. Zajęcia będą prowadzone w siedzibie Collegium Civitas w Warszawie przez wykładowców tej jednej z najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce.

Pierwszy dzień poświęcony będzie różnym obszarom edukacji medialnej i cyfrowej – korzystaniu z informacji, relacjom w środowisku medialnym, językowi mediów, bezpieczeństwu w sieci, prawu autorskiemu i medialnemu, ekonomicznym aspektom działania mediów i kompetencjom cyfrowym. Drugiego dnia zajmiemy się kreatywnym korzystaniem z mediów oraz etyce i wartościom, czyli tematom przewodnim II edycji Olimpiady Cyfrowej (rok szkolny 2017/2018). Dzięki udziałowi warsztatach zwiększasz swoje szanse na sukces w konkursie!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy i uczestniczki będą mieli zapewnione obiady i ubezpieczenie NNW. Osobom z miejscowości oddalonych od Warszawy o ponad 50 kilometrów zapewnimy wyżywienie (2 obiady i 1 kolacja), nocleg (między dniami warsztatu) oraz transport.

Pamiętaj o warunkach, które musisz spełnić, aby wziąć udział w warsztatach:

Zachęcamy do rozwiązania testu wiedzy. Po jego wypełnieniu otrzymasz zindywidualizowane komentarze do udzielonych odpowiedzi, dzięki którym dowiesz się, nad jakimi kompetencjami powinieneś/powinnaś popracować.

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziesz w Regulaminie.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas: warsztaty@nowoczesnapolska.org.pl lub zadzwoń: (22) 621-30-17.

BRAK MIEJSC! Osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej, prosimy o przesyłanie podpisanych dokumentów.

Rozwiąż test